koRELACJE '16

przestrzeń spotkań
i wymiany doświadczeń

 • data

  18–20 maja

 • data

  Kraków

Odkrywamy – inspirujemy – działamy!

koRELACJE to miejsce spotkań i wymiany doświadczeń praktyków analizy danych. Spotkasz tutaj ludzi, którzy znają się na analizie danych i mają w tej kwestii wiele do powiedzenia. Na co dzień dostarczają informacji i doskonalą swoje działania w oparciu o wiedzę. Potrafią o tym z pasją mówić, ale także świetnie się bawić – jak to w Krakowie. Warto zaczerpnąć inspiracji i popatrzeć na swoje działania z innej perspektywy. Poznaj nowe trendy w analizie danych!

Prelegenci – praktycy, eksperci analizy danych

Prelegentami koRELACJI są użytkownicy i decydenci, którzy wykorzystują analizę danych i jej wyniki dla wspierania realizowanych działań. Reprezentują różne branże biznesu, administrację publiczną, jak i środowisko akademickie.

Goście poruszą szerokie spektrum tematów, w których wykorzystuje się analizę danych: od systemów raportujących, projektów badań satysfakcji, po systemy AML czy ACRM. Wspólna dla wszystkich jest pasja do zgłębiania wiedzy i dzielenie się doświadczeniami w zakresie użyteczności ilościowych metod analizy danych.

Program

Goście o koRELACJACH

 • koRELACJE to wyjątkowe spotkanie. Dostarcza informacji na temat bieżących trendów w wykorzystaniu analizy danych i modelowaniu, ale również pokazuje szerokie spektrum zastosowań w różnych branżach. Nie bez znaczenia są relacje, szczególnie te osobiste, nieformalne, które stanowią jedną z wartości tego spotkania.

  Justyna Martyniak
  Bank BGŻ BNP Paribas

 • koRELACJE to świetna okazja aby wymienić się opiniami z osobami, które pracują z danymi. Różnorodność podejść prezentowanych przez prelegentów pozwala się zorientować, co dzieje się obecnie w świecie analiz. Zawsze dobrze wspominam również świetną oprawę kulinarną, hotelową i kulturalną.

  Agnieszka Fronczyk
  GfK Polonia

 • Mam wrażenie, że to jedyna w swoim rodzaju konferencja w Polsce, a jej podstawowym atutem jest niewątpliwie różnorodność. To właśnie jej urok – interdyscyplinarność i spotkanie nauki z biznesem, w dobrze znanym kontekście – analizy danych.

  Agnieszka Czerw
  Uniwersytet SWPS

 • Udział w koRELACJACH zawsze owocował podniesieniem naszych kompetencji analitycznych, a także przyczyniał się do inicjowania i pogłębiania współpracy z innymi użytkownikami aplikacji IBM SPSS. Polecam udział w konferencji wszystkim, którzy są otwarci na rozwijanie swoich umiejętności i kompetencji w zakresie analizy danych.

  Paweł Nowak
  Zachodniopomorskie Obserwatorium Rynku Pracy

koRELACJE by night

Połączenie merytorycznych wystąpień z zabawą i dobrą atmosferą jest obowiązkowym elementem koRELACJI. Takiej syntezie sprzyja otoczenie, w którym mamy przyjemność Państwa gościć. W tym roku wspólnie spędzimy dwa konferencyjne wieczory, całość natomiast zwieńczymy zabawą z niespodziankami.

 • night
 • culture
 • surprises

Jeszcze przed oficjalną częścią konferencji warto się lepiej poznać. Sprzyjać temu będzie kolacja „pod gwiazdami”, na tarasie PLANETARIUM w Hotelu GALAXY. Właśnie tam spotkamy się pierwszego wieczoru. Nic tak nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów, jak otwarty umysł i dobra kuchnia. U nas można liczyć na oba te elementy.

Po dniu wypełnionym wystąpieniami konferencyjnymi, trzeba zmienić scenerię. Co roku proponujemy Państwu odwiedzenie różnych, wyjątkowych miejsc, które swoją lokalizacją i kolorytem, pozwalają poczuć atmosferę Krakowa. Bywaliśmy już w Restauracji przy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Klubie Alchemia czy Bunkier Cafe przy Plantach. Tym razem odwiedzimy krakowski Kazimierz. W kultowym klubie muzycznym Opium spędzimy energiczny wieczór z wyborną kuchnią i dobrą muzyką w tle.

Finał, zakończenie konferencji... nie ważne, jak to nazwiemy, emocji nie brakuje nigdy. By umilić wszystkim zakończenie konferencji, proponujemy zabawę z nagrodami. Zabawa przednia, dużo humoru i cenne nagrody, czego więcej wymagać? Szczęśliwcy, którzy dotrwają do końca, obok miłych wspomnień, staną się również posiadaczami przydatnych i nowoczesnych gadżetów.

Informacje organizacyjne